BEZEDOS s.r.o.

Betony, zemní práce, doprava, služby, Sídlo firmy: 549 34 Hronov IV-44, Mobil: +420 607 512 475, e-mail: bezedos@bezedos.cz, e-mail: bezedos.betonarka@tiscali.cz, web: www.bezedos.cz

Vypnout reklamu BEZEDOS s.r.o.
BEZEDOS s.r.o. -> Historie

 

Firma BEZEDOS byla založena v roce1992 jako soukromá s místem podnikání na Broumovsku a se zaměřením na výrobu betonu ,autodopravu a zemní práce. S celkovým počtem 5 zaměstnanců a s třemi nákladními vozidly jsme zásobovali betonem z naší betonárny v Jetřichově celé Broumovsko.

V roce 1996 jsme vybudovali další provozovnu ve Velkém Poříčí. Jelikož se naše aktivity rozšířily do dalšího regionu, bylo nutné zakoupení dalších vozidel a strojů. Také počet zaměstnanců vzrostl, a to již na 12. Další rozvoj naší firmy přišel v roce 1999, kdy jsme zakoupili betonárnu v Náchodě. 20 let starý a technicky nedokonalý stroj jsme kompletně repasovali a v roce 2000 uvedli do provozu jako moderní plně automatizovanou betonárnu .

V roce 2007 jsme kompletně repasovali betonárnu v Hronově, abychom byli schopni pokrýt poptávku betonu.Tato moderní betonárna má počítačem řízený provoz.

V roce 2008 jsme také kompletně repasovali betonárku v Broumově. Tato betonárka má také počítačem řízený provoz. V tomtéž roce jsme byli nuceni opustit pozemek na kterém jsme měli postavenu betonárku v Náchodě. Vzhledem k těmto událostem jsme postavili novou betonárku na vysokově, která má také počítačem řízený provoz.

V polovině roku 2012 jsme dokončily výstavbu nové betonárky na vysokově / za benzínovou pumpou TANK ONO

V současné době zaměstnává naše soukromá firma 50 zaměstnanců. Se třemi provozovnami dodáváme nejen betonové směsi , ale i písky a štěrky prakticky po celém okrese Náchod. Na rozvoz našich výrobků máme k dispozici okolo 30 nákladních vozidel.

Firma BEZEDOS má více než 25 letou tradici.

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies