BEZEDOS s.r.o.

Betony, zemní práce, doprava, služby, Sídlo firmy: 549 34 Hronov IV-44, Mobil: +420 607 512 475, e-mail: bezedos@bezedos.cz, e-mail: bezedos.betonarka@tiscali.cz, web: www.bezedos.cz

BEZEDOS s.r.o. -> Úvod

Kvalitní beton – výroba i doprava

Česká společnost BEZEDOS, s.r.o. se již od roku 1992 zaměřuje na výrobu betonu a stavební činnost. Hlavní specializací je výroba, doprava a čerpání betonu. V současné době provozujeme 3 betonárny (Hronov, Broumov a Náchod) a betonem zásobujeme oblasti Hronov, Červený Kostelec, Náchod, Česká Skalice, Police nad Metují, Broumov a okolí . Prodáváme nejen kvalitní betonové směsi, ale také písek, štěrky a kameniva různých frakcí. Podívejte se na náš ceník  a kontaktujte nás , rádi s Vámi budeme spolupracovat.

Vyrábíme betonové směsi celoročně. Provozujeme 3 počítačem řízené betonárny. Všechny jsou moderně vybaveny a vyrobený beton je vždy stejně kvalitní – pevný a tvrdý. Tímto betonem zásobujeme celý region. Máme dostatečný vozový park, abychom mohli zajišťovat také dopravu betonových směsí. Betonárny jsou na těchto místech:

  • betonárna Hronov –  výkon stroje 45m3 betonu za hodinu
  • betonárna Broumov - výkon stroje 30m3 betonu za hodinu
  • betonárna Náchod – výkon stroje 56m3 betonu za hodinu

Stavební činnost a další služby

Kromě výroby betonových směsí nabízíme i další služby související s betonem:

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše betonové směsi či jiné služby, kontaktujte nás nebo přijeďte přímo do jedné z betonáren. Rádi a ochotně Vám vyjdeme vstříc a splníme Vaše požadavky. Jednáme otevřeně a férově, dodržujeme dohodnuté termíny, zaměstnáváme spolehlivé zaměstnance. Naše firma je na trhu již více než 25 let a od začátku si zakládá na kvalitní výrobě, dobrých vztazích a na férovém jednání s klienty. Těšíme se na spolupráci!